»

Witam na Blogu!

Witam na moim blogu!
Blog generalnie poświęcony jest systemom zarządzania  – ze szczególnym uwzględnieniem systemu zarządzania jakością ISO 9001.
Będą poruszał tematy jakości,  procedur oraz samych wymagań normy.

Skąd pomysł na Bloga?
Z obserwacji…

Z obserwacji, że większość szkoleń, informacji i publikacji jest napisana swoistą NOWOMOWĄ.  Nagminnie używane jest w nich słownictwo, którego na co dzień normalny człowiek  NIE UŻYWA.

I z jednej strony – wykładowcy, wdrożeniowcy, auditorzy, szkoleniowcy używający słów typu „system zarządzania”,  „walidacja”, „kryteria skuteczności”, „cele jakościowe” – a z drugiej CI WSZYSCY BIEDACY, którzy udają że rozumieją i boją się przyznać, że tak naprawdę to dla nich totalna „mowa trawa”. Ale tak naprawdę to nie ich wina – przecież oni mówią w pracy zupełnie innym językiem….

Solennie obiecuję:
ten Blog będę prowadził na zasadzie  – O ISO NIE DA SIĘ PROŚCIEJ!

Zapraszam do lektury i subskrypcji.
Robert Rakowiec

Podobało się? Podziel się ze znajomymi:
  • services sprite
  • services sprite
  • sledzik
  • gadu gadulive

O autorze

Robert Rakowiec

Audytor wiodący systemów zarządzania: jakością, środowiskowego i bhp. Przeprowadził liczne audyty certyfikacyjne oraz w nadzorze z ramienia jednej z wiodących jednostek certyfikacyjnych na rynku polskim. Zajmuje się szkoleniami i doradztwem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem systemów zarządzania jakością. Wdrożył wymagania norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485,PN-N-18001 w kilkunastu organizacjach; w tym w firmach produkcyjnych, usługowych oraz urzędach administracji publicznej. Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Zarządzania i Ekonomii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Current ye@r *

  • RSS